Blog

LinkedIn Profilinize İş Terfinizi Nasıl Eklersiniz?

İşinizde terfi aldınız mı? Bunu LinkedIn profilinizde nasıl gösterebileceğiniz bu yazımızda açıklanmıştır.

Öncelikle işinizde terfi aldığınız için tebrikler! Arkadaşlarınız ve ailenizle kutlamayı bitirdikten sonra terfinizi LinkedIn profilinize eklemeyi unutmayın. Kariyer ilerlemenizi bağlantılara, potansiyel müşterilere ve işe alım görevlilerine bu şekilde gösterebilirsiniz.

Bu, kendi reklamınızı yapmanın ve sektörünüzde itibar kazanmanın harika bir yoludur. Yeteneği elde tutmanın zorlaştığı bir zamanda, işe alımcılar her zaman geçmişte sadakatlerini kanıtlamış birini ararlar. LinkedIn’de terfinizi nasıl ekleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

LinkedIn’de İş Terfinizi Nasıl Eklenir?

Bağlantılarınız doğal olarak bu dönüm noktasına ulaştığınız için sizi tebrik etmek isteyebileceğinden, terfinizi eklemek LinkedIn’deki katılımınızı artırmanın en iyi yollarından biridir .

Terfinizi LinkedIn hesabınıza ekleme adımlarının masaüstü web sitesi ve mobil uygulama için hemen hemen aynı olduğunu, bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşmamanız gerektiğini unutmayın.

  1. Ana sayfadaki profil resminize tıklayarak LinkedIn profilinize gidin .
  2. Deneyim bölümüne gidin , + Ekle düğmesine basın ve Konum ekle ‘yi seçin .
  3. Linkedin profili Deneyim EkleYeni iş unvanınız, istihdam türünüz, şirket adınız, konumunuz ve başlangıç ​​tarihiniz gibi ayrıntıları doldurun ve Şu anda bu rolde çalışıyorum onay kutusunu işaretleyin .
    • Şirket adının doğru olduğundan iki kat emin olun. İdeal olarak, açılır menüde şirketinizin logosunu göreceksiniz; eğer öyleyse, onu seçin. LinkedIn de sizden aynısını isteyebilir; doğruysa, Evet’e basın .
  4. Şu andan itibaren geçerli konumu sonlandır onay kutusunu işaretleyin . Bu, artık mevcut pozisyonunuzda olmadığınızı ve şirketinizde yeni bir pozisyona başladığınızı gösterir.
    • Aynı anda birden fazla işte çalışıyorsanız, terfi ettiğiniz şirketle ilgili seçeneği belirleyin.
  5. Bitirmek için Kaydet’e dokunun . Yeni pozisyonunuzun eklendiğini onaylayan bir açılır pencere göreceksiniz.
  6. Bu hikayeyi ağınızla gönderi olarak paylaşmak istiyorsanız İleri’ye basın; yoksa Atla’ya basın . Bir kez bittiğinde, profiliniz böyle bir şeye benzeyecek.

Bu kadar! Terfiniz şimdi eklendi. Daha fazla ayrıntı eklemek isterseniz daha sonra da düzenleyebilirsiniz. Ne olursa olsun, bunu yapmak LinkedIn’de kendinizi tanıtmanın harika bir yoludur .

LinkedIn’de Terfinizi Ekleyin

Kariyerinizde ilerleme kaydederken LinkedIn profilinizi güncel tutmanız önemlidir. Bir süre sonra profilinizi düzenlemek için geri gelebilir ve sorumluluklarınızı, başarılarınızı, zorluklarınızı ve yeni pozisyonunuzda öğrendiğiniz dersleri vurgulayan bir açıklama ekleyebilirsiniz

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanında ilgi ve birikimimi bu web sitesi aracılığıyla ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu