PUBG MOBILE İndiremiyorum, Pubg Mobile Yüklenmiyor Sorunu ve Çözümü – Technozum
Oyun

PUBG MOBILE İndiremiyorum, Pubg Mobile Yüklenmiyor Sorunu ve Çözümü

PUBG MOBILE internet bağlantısına rağmen yüklenmiyor veya çok yavaş mı? O zaman PUBG MOBILE yüklenemezse ne yapabileceğinizi buradan öğrenin.

App Store’dan bir uygulamanın yüklenememesi ve dolayısıyla güncellenmemesi oldukça can sıkıcı olabilir. İndirme veya güncelleme başlatılır, ancak uygulamanın yalnızca bir kısmı saatler sonra yüklenir.
Veya internete bağlı olmanıza rağmen indirme başlamadığı için PUBG MOBILE gibi bir uygulama yüklenemiyor.

PUBG MOBILE yüklenmiyor

PUBG MOBILE’ı indirmek veya güncellemek istiyorsunuz ve indirme işleminin başlaması veya uygulamanın tamamen indirilmesi sonsuza kadar sürüyor çünkü yüklenmiyor. Birçoğu daha sonra umutsuzca PUBG MOBILE indirmeyi yeniden başlatmayı dener, ancak bu da herhangi bir yararlı sonuca yol açmaz.

Birçoğunun bir sonraki girişimi internet bağlantısını kontrol etmek olacak. Ancak WLAN tam alım gösteriyor ve hala çalışmıyor veya çok yavaş çalışıyor.

PUBG MOBILE çok yavaş yükleniyor

PUBG MOBILE çok yavaş indiriliyorsa, uygulamanın boyutundan da kaynaklanıyor olabilir. İlerleme çubuğu size yavaş indirme sağlar, ancak bu yalnızca uygulamanın boyutu nedeniyle görünebilir. Bir güncelleme durumunda, ilgili uygulama mağazasında yükleme dosyasının ne kadar büyük olduğunu kontrol edebilir ve boyutu nedeniyle bu kadar uzun süre yüklenip yüklenmeyeceğini görebilirsiniz.

PUBG MOBILE Güncellemesi başlamıyor

İster PUBG MOBILE’ı güncelleyin, ister tekrar indirin. Biri işe yaramazsa, muhtemelen diğerinde de aynı sorunları yaşıyorsunuz ve aynı çözümleri aramalısınız.

Bu nedenle PUBG MOBILE uygulamasını sorunsuz bir şekilde indirebilmeniz için birkaç olası çözümü bir araya getirdik.

PUBG MOBILE indirmesinin çalışması için:

PUBG MOBILE’ı yükleyebilmeniz için aşağıdaki çözümlerin yardımcı olacağını ve indirme işleminin sonsuza kadar sürmeyeceğini umuyoruz. Başka olası çözümler biliyorsanız, bu makalenin sonunda sizden bir mesaj almayı dört gözle bekliyoruz.

 1. İnternet bağlantısını kontrol edin
  PUBG MOBILE’ın yüklenememesinin nedenleri daha farklı olamaz. Çoğu durumda bu, kendi internet bağlantınızdan kaynaklanmaktadır. Cihazınızın bir WiFi ağında olması oldukça olasıdır, ancak yine de çalışmıyor, bu nedenle tarayıcınızı kullanarak İnternet’teki bir web sitesine erişmeyi denemelisiniz. Bu iyi çalışıyorsa, akıllı telefonunuz veya tabletiniz değildir. Uygulamayı mobil ağ üzerinden indirmeye çalışırsanız (veri tüketimi nedeniyle önerilmez), mobil bağlantının ne kadar kararlı olduğunu kontrol etmelisiniz. Belki de veri hacminiz kullanılmış ve bu nedenle yalnızca yavaş kullanılabilir.Ayarlarınız nedeniyle mobil ağdan indirme mümkün olmayabilir.
  Bu durumda, cihazınızdaki mobil veri ayarlarını kontrol etmelisiniz.
 2. Akıllı telefonu veya tableti yeniden başlatın
  Android veya iOS işletim sistemini güncelledikten sonra genellikle App Store’da sorunlar olur. Sistem güncellendikten sonra, ilgili mağazanın oturum açma verileriyle olan bağlantı artık güvenli bir şekilde çalışmayabilir. Bu durumda, tüm ayarları ve işlevleri yeniden yükleyecek ve gerekirse App Store ile yeniden bağlantı kuracak olan akıllı telefonunuzu veya tabletinizi yeniden başlatmanız gerekir.
 3. Sunucu durumunu kontrol edin
  Yeniden başlatma ve çalışan bir internet bağlantısı sorunu çözmediyse ve PUBG MOBILE hala yavaş yükleniyor veya hiç yüklenmiyorsa, o zaman iOS için iTunes Store veya Google sunucularında Android için de olabilir. Play Store yalanı. Uygulama App Store sunucularında olduğu için geliştirici Tencent Mobile International Limited’in sunucularından kaynaklanmamalıdır , nadir durumlarda bunlar aşırı yüklenebilir veya bakım çalışmaları nedeniyle arızalar meydana gelebilir. Apple sunucu durumunu kontrol edin Google sunucu durumunu kontrol edin
 4. Android için: Önbelleği boşaltın ve Play Store’daki verileri silin
  Bu, uygulamayı tamamen yeniden başlatır ve sorunlar çözülebilir.
  1. Cihazda “ Ayarlar ” uygulamasını açın .
  2. Uygulamalar ve Bildirimler’e ve ardından Tüm uygulamaları görüntüle’ye tıklayın .
  3. Aşağı kaydırın ve Google Play Store’a dokunun.
  4. Bellek Boş önbellek öğesine dokunun .
  5. Ardından Verileri temizle üzerine dokunun .
  6. Play Store’u tekrar açın ve indirmeyi tekrar deneyin.

Bu nedenle, ipuçlarının ve püf noktalarının yardımcı olduğunu ve PUBG MOBILE indirmesinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde tekrar çalıştığını umuyoruz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanında ilgi ve birikimimi bu web sitesi aracılığıyla ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu