Blog

Telegram Son Görülme Yakınlarda Ne Demek?

Telegram kişileriniz arasında “Son görülme yakınlarda” , son görülme tarihi ve saati gibi bilgiler görebilirsiniz. Bu bilgiler arasında son görülme bir hafta içinde, son görülme bir ay içinde yada son görülme uzun zaman önce gibi ifadelerde bulunmaktadır. Bu ifadelerden belirsiz olan ise “son görülme yakınlarda” ifadesidir.

Son Görülme Yakınlarda Ne Demek?

Telegram da bulunan kişilerinizin en son ne zaman görüldükleri bilgisi arasında “son görülme yakınlarda1 saniye ve 2-3 gün arasında ki zaman aralığını ifade etmektedir.

Telegram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Telegram da çevrim içi görünmemek için yani son görülmenizi kapatmak için profilinizin olduğu sekmeyi açınız. Daha sonra sırasıyla Ayarlar > Gizlilik ve Güvenlik > Son Görülme ve Çevrimiçi sekmesine tıklayınız. Burada Herkes, Kişilerim yada Hiç Kimse seçeneklerinden istediğiniz seçip ayarları kayıt ediniz.

Son görülmenizi hiç kimse olarak seçmeniz halinde Telegram kişi listenizde kayıtlı olan kişilerinizin çevrimiçi olup olmadıklarını göremeyeceksiniz. Son görülme ayarlarınızı yine aynı şekilde Ayarlar > Gizlilik ve Güvenlik > Son Görülme ve Çevrimiçi adımlarını takip ederek değiştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu