BlogSosyal Medya

Whatsapp Grup Davet Bağlantısı Linkine Tıklayamıyorum Sorunu ve Çözümü

WhatsaApp ile grup oluşturabilir ve grubunuza rehberinizde bulunan kişileri ekleyebilirsiniz. Yada gruba eklemek sitedğiniz kişilere grup davet bağlantısı linki gönderebilirsiniz. Bu sayede Whatsapp grup bağlantı linkine tıklayarak oluşturduğunuz gruba katılabilirler.

Ama bazen gönderdiğiniz Whatsapp grup davet bağlantısı linkine tıklayamıyorum diye size dönüş yapabilirler. oluşturduğunuz grup ile ilgili tekrardan bağlantı linki oluşturabilirsinizve tekrar bağlantı linki göderebilirsiniz ama aynı sorun tekrar devam edebilir. Whatsapp grup bağlantı linkine tıklayamama sorununun çözümü oldukça basittir.

Whatsapp Grup Davet Bağlantısı Linkine Tıklayamıyorum Çözümü

Sizin oluşturup göndediğiniz whatsapp grup bağlantı linkinde herhangi bir soru yoktur. Sroun karşı taraftan kaynaklanmaktadır. Bu sorunun çözümü için;

  1. Cep telefonunuzda Ayarlar menüsünden Uygulamalar seçeneğini bulunuz.
  2. Daha sonra uygulamlar arasından Whatsapp!ı bulup tıklayınız.
  3. Açılan sayfada Verileri Temizle yada Önbelleği temizle seçeneğini bulup, WhatsApp ile ilgili önbellek temizleme yapınız. Lütfen dikkat! Tüm verileri temizle seçeneğine tık-la-ma-yı-nız.

Yukarıda ki işlemi yaptıktan sonra tekrardan Whatsapp grup davet bağlantısı linkine tıklayınız. Link çalışacak ve sizi gruba ekleyecektir.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanında ilgi ve birikimimi bu web sitesi aracılığıyla ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu